Elemental Tri Series Olsztyn

2018-05-27 08:00 Olsztyn .

Elemental Tri Series Olsztyn

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-05-27
  • Godzina startu: 08:00
  • Miasto: Olsztyn

ORGANIZATOR

  • Organizator: LABOSPORT Polska sp. z o.o.

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

Zawody realizowane w ramach cyklu Elemental Tri Series to trzy dystanse do wyboru. Na dystansach: olimpijskim bez draftingu oraz sprinterskim z draftingiem rywalizuje czołówka polskich zawodników. Na dystansie supersprinterskim ścigają się utalentowani adepci triathlonu oraz debiutanci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Podczas przyszłorocznej edycji cyklu Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim zawodnicy rywalizować będą ponownie o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski w triathlonie. Oprócz zawodów triathlonowych dla dorosłych, podczas każdej imprezy cyklu rozgrywane są także zawody biegowe dla dzieci – Elemental Kids, na dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m. 
 
Imprezą towarzyszącą zawodom triathlonowym podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie i Blachowni będą biegi na dystansie 10 km podczas 10K Run Series. W biegu na tym dystansie, może wziąć udział każdy bez względu na stopień zaawansowania, a jedynym warunkiem jest ukończenie 16 roku życia! Biegi rozpoczną się od godzinie 9:00, tuż przed zawodami triathlonowymi. Trasy zawodów w Olsztynie i Blachowni posiadają atest PZLA.
 
Znakomite sportowe widowisko odbędzie się dzień przed zawodami w Olsztynie. Organizatorzy cyklu zapraszają na Puchar Europy w Triathlonie, w którym wystartują najlepsi, europejscy triathloniści. 
 
Zawody w Olsztynie będą ogromnym wydarzeniem, ponieważ triathlonowy Puchar Europy wraca do Polski po ośmiu latach przerwy! W sobotę 26 maja 2018 roku, nad Jeziorem Ukiel zmagać się będą najlepsi triathloniści naszego kontynentu, którzy staną do wyścigu na dystansie sprinterskim. Wszyscy, którzy w ostatni majowy weekend odwiedzą stolicę Warmii i Mazur, będą mieli niepowtarzalną okazję śledzenia światowej klasy zawodników w specjalnie przygotowanych punktach kibicowskich. 

  • 26.05.2018 – Elemental ETU Sprint European Cup Olsztyn
  • 27.05.2018 – Elemental Tri Series Olsztyn
  • 29.07.2018 – Elemental Tri Series Blachownia k. Częstochowy 
  • 19.08.2018 – Elemental Tri Series Białystok (wielki finał cyklu)   

Właśnie ruszyły zapisy na wszystkie imprezy wchodzące w skład przyszłorocznego cyklu! 
Aby wziąć udział zawodach należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu www.triathlonseries.pl. 
Pierwsze 100 osób, które zapisze się na zawody w każdej z miejscowości na dystansie olimpijskim lub sprinterskim otrzyma specjalny rabat:  - na dystansie olimpijskim rabat w wysokości 21 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 159 zł (zamiast 180 zł) - na dystansie sprinterskim rabat w wysokości 11 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 89 zł (zamiast 100 zł).

Aby skorzystać z promocji należy podczas zapisów w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć check box
„Rabat dla pierwszych 100 osób zapisanych na …” 
Więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/triathlonseriespl

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans:

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się

Kalendarz biegów

Pokaz wszyskie biegi
Dołącz do nas na Facebooku


Susz Triathlon 2018
DO STARTU POZOSTAŁO

dni

godz

min

sek
Susz Triathlon