Elemental Tri Series Olsztyn

2018-05-27 08:00 Olsztyn .

Elemental Tri Series Olsztyn

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-05-27
  • Godzina startu: 08:00
  • Miasto: Olsztyn

ORGANIZATOR

  • Organizator: LABOSPORT Polska sp. z o.o.

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

Zawody realizowane w ramach cyklu Elemental Tri Series to trzy dystanse do wyboru. Na dystansach: olimpijskim bez draftingu oraz sprinterskim z draftingiem rywalizuje czołówka polskich zawodników. Na dystansie supersprinterskim ścigają się utalentowani adepci triathlonu oraz debiutanci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną. Podczas przyszłorocznej edycji cyklu Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim zawodnicy rywalizować będą ponownie o punkty do klasyfikacji Pucharu Polski w triathlonie. Oprócz zawodów triathlonowych dla dorosłych, podczas każdej imprezy cyklu rozgrywane są także zawody biegowe dla dzieci – Elemental Kids, na dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m. 
 
Imprezą towarzyszącą zawodom triathlonowym podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie i Blachowni będą biegi na dystansie 10 km podczas 10K Run Series. W biegu na tym dystansie, może wziąć udział każdy bez względu na stopień zaawansowania, a jedynym warunkiem jest ukończenie 16 roku życia! Biegi rozpoczną się od godzinie 9:00, tuż przed zawodami triathlonowymi. Trasy zawodów w Olsztynie i Blachowni posiadają atest PZLA.
 
Znakomite sportowe widowisko odbędzie się dzień przed zawodami w Olsztynie. Organizatorzy cyklu zapraszają na Puchar Europy w Triathlonie, w którym wystartują najlepsi, europejscy triathloniści. 
 
Zawody w Olsztynie będą ogromnym wydarzeniem, ponieważ triathlonowy Puchar Europy wraca do Polski po ośmiu latach przerwy! W sobotę 26 maja 2018 roku, nad Jeziorem Ukiel zmagać się będą najlepsi triathloniści naszego kontynentu, którzy staną do wyścigu na dystansie sprinterskim. Wszyscy, którzy w ostatni majowy weekend odwiedzą stolicę Warmii i Mazur, będą mieli niepowtarzalną okazję śledzenia światowej klasy zawodników w specjalnie przygotowanych punktach kibicowskich. 

  • 26.05.2018 – Elemental ETU Sprint European Cup Olsztyn
  • 27.05.2018 – Elemental Tri Series Olsztyn
  • 29.07.2018 – Elemental Tri Series Blachownia k. Częstochowy 
  • 19.08.2018 – Elemental Tri Series Białystok (wielki finał cyklu)   

Właśnie ruszyły zapisy na wszystkie imprezy wchodzące w skład przyszłorocznego cyklu! 
Aby wziąć udział zawodach należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu www.triathlonseries.pl. 
Pierwsze 100 osób, które zapisze się na zawody w każdej z miejscowości na dystansie olimpijskim lub sprinterskim otrzyma specjalny rabat:  - na dystansie olimpijskim rabat w wysokości 21 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 159 zł (zamiast 180 zł) - na dystansie sprinterskim rabat w wysokości 11 zł, wówczas opłata startowa wyniesie 89 zł (zamiast 100 zł).

Aby skorzystać z promocji należy podczas zapisów w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć check box
„Rabat dla pierwszych 100 osób zapisanych na …” 
Więcej informacji znajduje się na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/triathlonseriespl

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans: Info:

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się