AMBEREXPO Nocna Dycha

2018-10-27 20:00 Gdańsk .

AMBEREXPO Nocna Dycha

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-10-27
  • Godzina startu: 20:00
  • Miasto: Gdańsk

ORGANIZATOR

  • Organizator: LABOSPORT Polska sp. z o.o.

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk 2018
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk to największy gdański bieg uliczny, a w tym roku odbędzie się jego piąta, jubileuszowa edycja. Ta popularna na Pomorzu impreza odbędzie się w terminie 27-28 października, a na ulicach gdańska pojawią się biegacze rywalizujący na trzech różnych dystansach.
Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom organizatorzy przygotowali dla nich dodatkowy dystans. Do tej pory podczas AmberExpo można było wystartować w Biegu na Piątkę, czyli na dystansie 5 km oraz w półmaratonie. Jednak podczas tegorocznej edycji imprezy do wyboru będzie kolejny dystans, czyli popularna wśród biegaczy „dycha”.
W ramach poszczególnych dystansów przeprowadzone zostaną liczne klasyfikacje. W sobotę (27 października) odbędzie się bieg na nowym dystansie. Nowością podczas tegorocznej edycji imprezy będzie możliwość rywalizacji na dystansie 10 km – tzw. „Nocna Dycha”. Dodatkową atrakcją tego dystansu będzie niecodzienna klasyfikacja „Przebierańców”. Podstawą tej klasyfikacji jest oczywiście udział w biegu na 10 km, jednak zawodnicy muszą pokonać całą trasę biegu w dowolnym przebraniu, wykonanym przez siebie lub wypożyczonym. Tutaj ograniczeniem będzie jedynie wyobraźnia biegaczy! Przebierańcy, którzy dodatkowo będą chcieli wziąć udział w specjalnym konkursie na fanpagu imprezy, będą musieli dać się sfotografować przed biegiem, zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnej galerii, a następnie internauci wybiorą najlepsze przebranie.
Zapisy na tegoroczną edycję AmberExpo Półmaraton Gdańsk ruszają 19 marca 2018 r.

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans:
Bieg uliczny 10 km

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się

Kalendarz biegów

Pokaz wszyskie biegi
Dołącz do nas na Facebooku


Susz Triathlon 2018
DO STARTU POZOSTAŁO

dni

godz

min

sek
Susz Triathlon