AMBEREXPO Nocna Dycha

2018-10-27 20:00 Gdańsk .

AMBEREXPO Nocna Dycha

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-10-27
  • Godzina startu: 20:00
  • Miasto: Gdańsk

ORGANIZATOR

  • Organizator: LABOSPORT Polska sp. z o.o.

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk 2018
AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk to największy gdański bieg uliczny, a w tym roku odbędzie się jego piąta, jubileuszowa edycja. Ta popularna na Pomorzu impreza odbędzie się w terminie 27-28 października, a na ulicach gdańska pojawią się biegacze rywalizujący na trzech różnych dystansach.
Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom organizatorzy przygotowali dla nich dodatkowy dystans. Do tej pory podczas AmberExpo można było wystartować w Biegu na Piątkę, czyli na dystansie 5 km oraz w półmaratonie. Jednak podczas tegorocznej edycji imprezy do wyboru będzie kolejny dystans, czyli popularna wśród biegaczy „dycha”.
W ramach poszczególnych dystansów przeprowadzone zostaną liczne klasyfikacje. W sobotę (27 października) odbędzie się bieg na nowym dystansie. Nowością podczas tegorocznej edycji imprezy będzie możliwość rywalizacji na dystansie 10 km – tzw. „Nocna Dycha”. Dodatkową atrakcją tego dystansu będzie niecodzienna klasyfikacja „Przebierańców”. Podstawą tej klasyfikacji jest oczywiście udział w biegu na 10 km, jednak zawodnicy muszą pokonać całą trasę biegu w dowolnym przebraniu, wykonanym przez siebie lub wypożyczonym. Tutaj ograniczeniem będzie jedynie wyobraźnia biegaczy! Przebierańcy, którzy dodatkowo będą chcieli wziąć udział w specjalnym konkursie na fanpagu imprezy, będą musieli dać się sfotografować przed biegiem, zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnej galerii, a następnie internauci wybiorą najlepsze przebranie.
Zapisy na tegoroczną edycję AmberExpo Półmaraton Gdańsk ruszają 19 marca 2018 r.

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans: Info:
Bieg uliczny 10 km

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się