1 mila

2018-06-10 00:00 Warszawa Marymoncka

1 mila

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-06-10
  • Godzina startu: 00:00
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Marymoncka

ORGANIZATOR

  • Organizator: Sportfolio

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

Zbliża się druga edycja Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę. Organizatorzy ponownie planują odtworzyć atmosferę, jaką znamy wyłącznie ze światowych mityngów lekkoatletycznych. Zawodnicy na warszawskim stadionie AWF, w obecności sędziów PZLA, zmierzą się z dystansem 1 609,34 metrów i powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski. Także i tym razem organizatorzy zapewnią fotofinisz oraz spersonalizowane numery.

Emocje nie skończą się jednak za metą. Dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer Przeglądu Sportowego ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów oraz z Waszymi wynikami. Krótko po biegu udostępnimy w internecie wideo z poszczególnych serii. Znajdzie się tam każdy z Was.

Jednak to nie wszystko.W tym roku każdy uczestnik biegu 1 Mila w pakiecie startowym znajdzie singlet (koszulkę startową) z najnowszej kolekcji wiosennej marki Kalenji by Decathlon.

Kolejną nowością będą biegi dziecięce. Dla nich też organizatorzy przygotowali T-shirty Kalenji by Decathlon. Koszulki posiadają wbudowaną siateczkę do umieszczenia numeru startowego. Zatem koniec z agrafkami! Rodzice mogą czuć się bezpiecznie.

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans:

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się

Kalendarz biegów

Pokaz wszyskie biegi
Dołącz do nas na Facebooku


Susz Triathlon 2018
DO STARTU POZOSTAŁO

dni

godz

min

sek
Susz Triathlon