1 mila

2018-06-10 00:00 Warszawa Marymoncka

1 mila

DATA I MIEJSCE

  • Data Startu: 2018-06-10
  • Godzina startu: 00:00
  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Marymoncka

ORGANIZATOR

  • Organizator: Sportfolio

ZAPISY

INFORMACJE OD ORGANIZATORA

Zbliża się druga edycja Amatorskich Mistrzostw Polski w biegu na milę. Organizatorzy ponownie planują odtworzyć atmosferę, jaką znamy wyłącznie ze światowych mityngów lekkoatletycznych. Zawodnicy na warszawskim stadionie AWF, w obecności sędziów PZLA, zmierzą się z dystansem 1 609,34 metrów i powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski. Także i tym razem organizatorzy zapewnią fotofinisz oraz spersonalizowane numery.

Emocje nie skończą się jednak za metą. Dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer Przeglądu Sportowego ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów oraz z Waszymi wynikami. Krótko po biegu udostępnimy w internecie wideo z poszczególnych serii. Znajdzie się tam każdy z Was.

Jednak to nie wszystko.W tym roku każdy uczestnik biegu 1 Mila w pakiecie startowym znajdzie singlet (koszulkę startową) z najnowszej kolekcji wiosennej marki Kalenji by Decathlon.

Kolejną nowością będą biegi dziecięce. Dla nich też organizatorzy przygotowali T-shirty Kalenji by Decathlon. Koszulki posiadają wbudowaną siateczkę do umieszczenia numeru startowego. Zatem koniec z agrafkami! Rodzice mogą czuć się bezpiecznie.

PROGRAM IMPREZY

Typ: Dystans: Info:

Komentarze:


Info! Aby dodać komentarz musisz być zalogowany zaloguj się teraz
Nie masz jesze konta? Zarejestruj się