12-ty Półmaraton Warszawski

Zwycięzcą 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego został John Kipsang Lotiang (Kenia), który dystans 21 km i 97,5 m pokonał w 01:01:12. Na drugim miejscu podium stanął Masresha Bisetegn (Etiopia) z czasem 01:01:41, a trzecie miejsce zajął Hunegnaw Mesfin (Etiopia), który pokonał trasę półmaratonu w 01:01:42. Pierwszym Polakiem był Yared Shegumo z czasem 01:03:45. Najszybszą kobietą 12. PZU Półmaratonu została Ayantu Gemechu Abdi (Etiopia), która na metę dotarła w czasie 01:10:26. Zaraz za nią na podium znalazły się Peninah Arusei (Kenia) z czasem 01:11:31 oraz Christine Moraa Oigo (Kenia) z czasem 01:11:50. Pierwszą Polką była Olga Ochal 01:13:50. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a pozostałym zawodnikom dalej kibicujemy na trasie 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego!

Wszystkie zdjęcia z galerii dostępne są dla osób zalogowanych.

Zaloguj się Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia.