Zapraszamy na Susz Triathlon 2019!

Zapraszamy na Susz Triathlon 2019!
Najpierw zakreśl proszę na czerwono w swoim kalendarzu datę 21 - 23 czerwca 2019. A potem przeczytaj, dlaczego w ten weekend trzeba pojawić się w Suszu – niewielkim mieście na Warmii i Mazurach.

To właśnie tu 1 czerwca 1991 roku odbył się pierwszy ogólnopolski Sprint Triathlon. Od tamtej pory, nieprzerwanie przez kolejne 27 lat, w Suszu organizowane są najstarsze w kraju, wyjątkowe pod względem atmosfery i znakomicie zorganizowane zawody triathlonowe, połączone z bogatym programem kulturalno-rozrywkowym.

Na pierwszym miejscu jest oczywiście sport. Susz to nieformalna „stolica polskiego triathlonu”, a organizowana tu impreza, trzykrotnie w tej dekadzie uznawana za najlepsza imprezę triathlonową w kraju, dla wielu triathlonistów zyskała już status kultowej. W 2019 roku w Suszu po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa Polski w Triathlonie na Dystansie Sprinterskim.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i startu w naszych wyścigach mistrzowskich oraz na dystansie ½ IM, który od wielu lat niezmiennie wpisuje się w program Susz Triathlon. Im szybciej, tym taniej! Do 31.03.2019 r. trwa okres rejestracji z niższą opłatą startową.
Sam proces rejestracji jest prosty i czytelny. Pamiętaj o tym, aby wybrać właściwy dystans i wpisać poprawne dane, które umożliwią nam weryfikację Twojego zgłoszenia w Biurze Zawodów. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt pod adresem: triathlon@susz.pl .

Ale Susz Triathlon to nie tylko rywalizacja sportowa. Wzorem poprzednich edycji zorganizowane zostanie EXPO, w którym udział wezmą sponsorzy, partnerzy ST 2019 oraz firmy reprezentujące branżę sportową. Podczas tegorocznych zawodów znów też nie zabraknie koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jakich gwiazd? To na razie jeszcze tajemnica, ale z pewnością będą to nie mniej znani i popularni wykonawcy, niż w roku 2018, kiedy na triathlonowej scenie wystąpili Margaret i Andrzej Piaseczny.

Susz Triathlon 2019 Czekamy na Ciebie!
Gorąco zapraszamy do najbardziej triathlonowego miejsca w Polsce!
Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę oraz niespodzianki!