Reebok prezentuje nowy model butów

Reebok prezentuje nowy model butów
PASJA DO BIEGANIA I INNOWACYJNA TECHNOLOGIA ZAMKNIĘTA W NOWYM PRODUKCIE – REEBOK FOREVER FLOATRIDE ENERGY!

Reebok – marka, której ponad stuletnie dziedzictwo wywodzi się z pasji do biegania. Jej pierwotnym celem było zapewnienie najwyższego komfortu biegaczom – najpierw tym profesjonalnym, dzisiaj – wszystkim, wprowadzając do swojego portfolio nowy model butów Reebok Forever Floatride Energy!

Reebok zaprezentował buty Forever Floatride Energy, poszerzając w ten sposób swoją kolekcję produktów dla biegaczy. Tym samym do sprzedaży trafiły buty biegowe z innowacyjną technologią w wyjątkowo przystępnej cenie.

Forever Floatride Energy wykonane są z najnowocześniejszej pianki Floatride Energy. Ten niezwykle zaawansowany technologicznie materiał z termoplastycznego elastomeru (TPE) tworzący podeszwę środkową zapewnia zwrot energii na niespotykanym dotąd poziomie. W połączeniu z lekką cholewką z siatki buty Forever Floatride Energy prezentują najlepsze cechy amortyzacji, sprężystości i elastyczności.

Model Forever Floatride Energy jest dostępny na Reebok.com oraz z sieci GO SPORT. W cenie 399zł w dwóch nowych wariantach kolorystycznych, z których każdy znakomicie podkreśla opływowy kształt i unowocześniony design butów.